פליירים הפונים אל הלקוח

בעזרת הפלייר תוכלו לפרסם את בית העסק שלכם או השירות שאתם מציעים. בעזרת הפליירים תוכלו לחשוף את העסק לציבור ולהפיץ את המסר השיווקי שלכם. הפליירים יודיעו לציבור שהעסק שלכם קיים אך הם גם אמורים לתת להם סיבה לבקר בעסק שלכם. אז מה זה אומר מבחינתכם?

כאשר אתם מתכננים פלייר עליכם להכניס את כל הפרטים הרלוונטיים לתוך מסגרת נייר, אתם רשאים להשתמש בכל טריק עיצובי או תמונה אשר תשרת את המטרה של הבאת לקוחות לעסק שלכם. אמרתי בהתחלה שעליכם להכניס את על הפרטים הרלוונטיים אל תוך הפלייר, שימו לה שאתם לא מכניסים גם את הפרטים הלא רלוונטיים. הכל צריך להיות ברור, מתומצת ועיקרי.

כאשר אתם מעצבים פליירים זיכרו שהם מיודעים ללקוח הפוטנציאלי, יש לזה שני אספקטים. ראשית עליכם לפנות ישירות ללקוח מבחינת הניסוח. לדוגמה אתם יכולים להשתמש במילה 'אתה' – תקנה אצלנו ואתה תרוויח… האספקט השני הוא כאשר עיצוב הפלייר כבר מוכן, עליכם לשפוט אותו מנקודת מבטו של הלקוח הפוטנציאלי. דמיינו שאתם אדם ברחוב אשר מקבל את הפלייר כאשר הוא לא יודע כלום על העסק. אתם צריכים לשאול את עצמכם האם הלקוח ישמור בידו את הפלייר ואולי יכנס לעסק שלכם או שפשוט יזרוק אותו. בשביל באמת להבין את הלקוח עליכם  לנסות לשכוח את כל מה שאתם יודעים על העסק ולנסות להבין מהפלייר מהר את הפרטים הרלוונטיים.  אם יש לכם פלייר ביד ואתם צריכים לקרוא את כולו בשביל להבין מהו השירות שמציעים לכם או שאתם מתאמצים בשביל למצוא את הכתובת של העסק אז כנראה שהפלייר ממש לא רלוונטי. עליכם לעצב אותו מחדש בצורה ברורה וקולעת למטרה

כאשר אתם מעצבים פליירים אל תשכחו שאתם מתחרים על ליבו של הלקוח עם פליירים אחרים אליהם הוא יכול להיחשף באותו הזמן, במיוחד במקרה של חלוקה בתיבות דואר. מסיבה זו עליכם להבליט את הפלייר על פני האחרים והדרך היחידה לעשות זאת היא במעלה אחת יצירתיות. יש להשתמש ביצירתיות שלכם או של המעצב המנוסה על מנת לעשות את כל הטריקים העיצוביים שיקנו לפלייר ייחודיות.

מלבד העיצוב  הקדישו תשומת לב רבה לניסוחים והתכנים השיווקיים של הפלייר. הסבירו את העסק ואתם הדברים החשובים בעזרת תכנים שיווקיים מנוסחים היטב. על התכנים להיות ברורים וקלים להבנה ולקריאה. אתם רוצים שהלקוח יבין בשנייה מהו העסק שלכם אחרת הסיכוי שהוא יפנה אליכם קט מאוד.

לסיום עודדו את הלקוח לפנות אליכם, יש שני דרכים לעשות זאת. האחת היא שימוש במבצעים, לדוגמה פרסמו מבצעים אשר יתנו עוד סיבה ללקוח להגיע אליכם. הדרך השנייה היא לקרוא ללקוח לבצע פעולה כמו 'התקשר עכשיו'.

 

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkaGoGo
  • LinkedIn

כתיבת תגובה